Prosinec 2013

Šťastný nový rok a plány do budoucna.

31. prosince 2013 v 11:54 | Antroz T6 |  blog
No, další rok je za námi a já doufám, že naše "bratrstvo" přežije i ten příští a za rok na všech Bionicle blogách bude článek: šťastný nový rok!
Jak se tak koukám, moje neaktivita stále roste. V roce 2011 jsem měl 149 článků, v roce 2012 jsem měl 103 článků a tento rok mám, včetně tohoto, 85 článků. Je to škoda, doufám, že příští rok budu aktivnější, asi zavedu nějaký týdenník, články, na jedno téma, které budu vydávat každý týden, něco jako měl Haas Obrázky týdne. A nebojte se, pokud Bionicle blogeři skončí, mám takový nouzový plán, abych neskončil, bude to taková Transformace blogu, ale více vám o tom nepovím, s trochou štěstí se to uskuteční k příležitosti třetích narozenin tohoto blogu.
Děkuji vám všem za přátelství, komentování a za vydávání článků.
Hezký silvestr a nový rok vám přeje: Antroz T6.

Hry ze zábavy - 1. díl - 1 část - WarThurder (CZ|FullHD)

30. prosince 2013 v 19:42 | Antroz T6 |  Má videa
Tak, je tu první díl ze série Hry ze zábavy, je na hru WarThurder, což je hra, ve které létáte s letadly a snažíte se porazit nepřátelský tým, brzy budou přidané i tanky a lodě. Mimochodem, toto je jen první část, druhou nahraji někdy po novém roce.

Děkuji za zhlédnutí.
Hezký den a příští den vám přeje: Antroz T6.

Minecraft stavění města

26. prosince 2013 v 21:03 | Antroz T6 |  Má videa
Ano, nekamenujte mě, že natáčím minecraft, nejspíš další video už nebude, ale snad si tohle užijete, jako další video plánuju vydat další díl MNOG1, pote další díl WoWka, na nové postavě. Nic méně, prozatím se PROSÍM podívejte na toho video.

Děkuji za zhlédnutí. Brzy také vydám první díl nové série hry pro zábavu, nebo tak, nevím, jak to pojmenuju. Nejspíš bude jeden díl i z The Sims 3, protože TS3 jsem dostal na vánoce. :)
Hezký den a příští den přeje Antroz T6.

Šťastné a veselé vánoce!

24. prosince 2013 v 9:11 | Antroz T6 |  novinky
Dnes jsou vánoce! Uteklo to hodně rychle... Já vám přeji veselé vánoce. Snad si je užijete... Omlouvám se za neaktivitu, i když tu má teď každej. Tudíš přeji pěkné vánoce a mějte se!
Hezké vánoce a příští den vám přeje: Antroz T6

Prosím...

15. prosince 2013 v 19:27 | Antroz T6 |  info
Ahoj, rád bych vás poprosil, ano vím, že jsem s tím otravný, ale chci, aby jste taky o WW něco věděli a těšili se na něj. Rád bych vás proto požádal, aby jste se chodili pravidelně koukat na náš web: Neptungames.blog.cz . Pravidelně ani často tam články sice nebudou, ale budou o to víc důležité. Proto se tam prosím alespoň dvakrát-třikrát týdně podívejte, kdyžtak napište i komentář, ať víme, že si články čtete, to platí i pro členy, není to samozřejmě žádné nařízení, ale jen prosba. Zanedlouho vyjde update 6.0, který toho přidá opravdu hodně, dále se tam dozvíte něco ohledně bugů a informací, ohledně toho, co v betě bude, protože nám nastává problém s jednou důležitou věcí: zvuky, a nejsme si jisti, za je do bety vůbec zařadíme, nějaké zvuky tam sice jsou, ale sekají se a někdy vůbec nefungují, ale, ostatně o tom si- až ten článek napíšu- přečtete sami na našem webu. To je pro dnešek vše. Přeji hezký večer a příští den. Ahoj!

Mata Nui Online Game - 5 díl - Znovu od začátku, a tentokrát lépe. :)

11. prosince 2013 v 16:01 | Antroz T6 |  Má videa
Well, po delší době nový článek, omlouvám se, že to není série jen tak ze srandy, či jak jsem to pojmenoval. Ale měl jsem problém s hlasitostí mikrofonu, nic méně doufám, že i dnešní díl na hru MNOG1 se vám bude líbit. :)

Omlouvám se. Už ani nevím po kolikáté...

5. prosince 2013 v 22:30 | Antroz T6 |  info
Moc se omlouvám, že slíbené video není, ale prostě mám menší problém s hlasitostí mikrofonu a nahrávacím programem, mezitím, co to budu řešit ze vás budu snažit zabavit nějakými články ať už tady nebo na NeptunGames. Děkuji za pochopení a zatím se mějte... :)

Nový počítač je zde + jdu natáčet video! :)

1. prosince 2013 v 13:00 | Antroz T6 |  novinky
Super! počítač došel, včera jsem ho složil a je božskej! hry jako WarThurder na nejvyžší detaily mi jede na 100-200 fps! u minecraftu mi bandicam ukazuje 60 fps, ale to jenom kvůli nějakýmu omezovači. Hra Smite, kterou jsem momentálně teď hrál, mi jede zhruba na 90 fps na nejvyžší detaily také. Mimo to se teď chystám natočit ze Smitu video, takže tím pádem rozjet i novou serii: Jen tak ze srandy. Bude v ní z jedné hry pouze jedno, maximálně dvě videa, pak přejdu na jinou hru, !třeba! na WarThurder nebo SWTOR. To by bylo tedy všechno, já jdu natáčet video, snad ho ještě dnes zrenderuji. :)
Hezký den a příští den přeje: Antroz T6.