Únor 2014

Nový mikrofon jest zde!

26. února 2014 v 22:06 | Antroz T6 |  info
Možná o tom víte, možná ne, ale mám nový mikrofon, tudíš videa dostanou lepší kvalitu, zítra plánuji natočit buď zvukový test, nebo MNOG další díl. Jak jsem již avizoval, jsem líný, tudíš než nafotím své zbraňové výtvory, nějakou dobu to bude trvat. Pro někoho, koho by to zajímalo; mikrofon se jmenuje Trust Starzz. Je celkem kvalitní, rozhodně kvalitnější než ta "věc" kterou jsem měl doposud. Vím, moc jsem toho nenapsal, za tu dobu, co jsem nevydával články. No nic, děkuji za přečtení. :)
Hezký den a příští den vám přeje Antroz T6. :)

Neuvěříte tomu, co jsem našel!

23. února 2014 v 9:48 | Antroz T6 |  novinky
Našel jsem něco, čemu snad ani neuvěříte...

Tera Online - 2 díl - Pokračujeme! (CZ/HD)

22. února 2014 v 8:00 | Antroz T6 |  Má videa
Je tu další díl z mé série na hru Tera Online! A nebojte, příští video už bude na MNOG1. :)
Děkuji za shlédnutí. Doufám, že se těšíte i na další video, které půjdu nahrávat dneska nebo zítra.
Hezký den a příští den vám přeje: Antroz T6. :)

Video

21. února 2014 v 21:29 | Antroz T6 |  novinky
Jen jsem chtěl napsat, že se chystám vydat další video, dnes přes noc. A bude to Tera druhý díl, s již zmiňovaným intrem. :) Nic víc, nic míň, článek o ničem, jen aby tu něco bylo :D Mimochodem, začínám psát asi už svou čtvrtou knihu z edice Chronicles of Dewor, ale ani jeden jsem nedokončil, tudíš přicházím se čtvrtou variantou prvního dílu. :D Děkuji za přečtení tohoto bez významného článku. Přeji hezký den a příští den: Antroz T6. :)

Intro

16. února 2014 v 0:57 | Antroz T6 |  novinky
Jak tak koukám vydávám články dost často, a jak tak čumim na hodiny, vidím, že dost ponocuji. :/
Nicméně, konečně po dlouhé době jsem se zase začal hrabat ve videích a pokouším se vytvořit vlastní herní intro, které bude doufám mnohem lepší, než ty předchozí. Jenže dnes, nebo spíše v tuhle hodinu ho dokončit nehodlám, jelikož zítra je pondělí a všichni myslím víte, co to znamená. Tak, snad se k těmto malým článkům budu dostávat častěji, aby zde něco přibývalo. :) Děkuji za přečtení článku a přeji dobrou noc.
Hezký zbytek noci a příští den vám přeje: Antroz T6. :)

Bionicle zbraně v budoucnu alá "pffffff... JSEM LÍNEJ!"

14. února 2014 v 23:45 | Antroz T6 |  info
Helloooo! Poprvé jsem zkusil trochu vtipnější název, obecně jsem dneska takovej rozjetej... ehm... i když je třičtvrtě na "půl noc" :D

Tera Online - 1 díl - Začínáme! (CZ/HD)

12. února 2014 v 16:12 | Antroz T6 |  Má videa
Po hoooodně dlouhé době je tu opět video! Tentokrát je z nové série na hru Tera online!
Děkuji za shlédnutí. Hezký den a příští den přeje Antroz T6. :)

Jazyk Chajagish

9. února 2014 v 21:44 | Antroz T6
Tak, říkal jsem si, když je černý jaguár mimozemčťan, stejně jako chameleni, nebudou mluvit česky/anglicky co? :D
Proto jsem vymyslel vlastní jazyk, který budou používat postavy, nepřátelé a npcčka. Prozatím je v něm jen pár slov a jedna složená věta, brzy ale budu vymýšlet další. Tímto jazykem budou nadabovány postavy, hlavní postavu (černého jaguára) bude dabovat... Šedej! :D Už jsem se s ním domluvil, a díky jeho "alienskému hlasu", jak ho sám označil, bude tento hlas znít ve hře. Pokud se cítíte mít na to, být dabérem mé hry, nebojte se napsat buď na blogu, nebo na mém skypu. Budu převážně potřebovat hlasy pro nepřátele, někdy pro npcčka a pár přátelských postav, počítejte ale s tím, že se budete muset alespoň trochu naučit Chajagištinu, na blog sem, doufám, každý týden či ob týden budu dávat slovník, díky kterému se tento jazyk budete moci alespoň trochu naučit. Co se týče písma, ještě jej nemám vymyslené, ale v nejbližší době na něj příjdu, avšak slovníky zde nebudou, protože klikyháky se špatně píší, proto si ve hře budete muset podle prostředí či situace domyslet, co daný nápis znamená, možná přidám i přístroj, který tito znaky přečte, (do Chajagištiny) nebo přeloží. (do češtiny či angličtiny, latinskými znaky samozřejmě.) Děkuji vám za přečtení, tohoto, poněkud né moc zajímavého článku, prozatím se mějte.
Hezký den a příští den přeje: Antroz T6.

Omluva s videi.

6. února 2014 v 14:33 | Antroz T6 |  novinky
Další a další omluvy, já vím.. STEREOTIP :/

Můj Youtube kanál a můj Twitter

2. února 2014 v 12:15 | Antroz T6 |  info
Jen bych vás chtěl upozornit, možná někteří z vás to neví, mám Youtube kanál. Co ale většina z vás neví je, že mám i Twitter. Na něj v budoucnu budu dávat všelijaké malé i velké informace, tudíš doporučuji dát sledovat. Brzy také na youtube budu mít 10 odběratelů, tudíš vám všem předem děkuji. Rád bych také začal novou sérii, ze hry Minecraft. Když tak napište, jestli ji chcete nebo ne. Nebyla by samozřejmě klasická, ale buď namódovaná, nebo z nějaké mapy. Prozatím mám ale problémy s mikrofonem, které budu muset vyřešit.
To by bylo prozatím vše, nezapomeňte průběžně sledovat můj Twitter!
Hezký den a příští den vám přeje: Antroz T6. :)