Březen 2016

Antroz

26. března 2016 v 12:23 | Antroz T6 |  bionicle výtvory
Takže, máme tu update mého selfmocu. Dlouhou dobu jsem neměl náladu ho přestavět, ale nakonec jsem se vrátil k obrázkům první verze použité v PP, a znovu ji postavil, a vylepšil. Takže, tady to máte.

Kurz: Zapomnění - 1. Kapitola

15. března 2016 v 17:35 | Antroz T6 |  Kurz: Zapomnění
"No, já se pokoušel, ale nešlo to."
"Neměl bys, teď bude nejlepší, když si odpočine."
"Je to dost dlouho, hele."
"A co má být, nespal čtyři dny v kuse."
"Nemyslím, že bude rád, až uslyší novinky."
"A právě proto mu je nesmíš říct. Alespoň ne dokud nebude třeba."
"Co se tu děje?" Rozespalý Antroz vešel do jídelny.

Kurz: Zapomnění - Prolog

8. března 2016 v 23:59 | Antroz T6 |  Kurz: Zapomnění
"A nyní vás prohlašuji, mužem, a ženou." Po krátkém, tázavém pohledu muže ještě dodal. "Můžete políbit nevěstu." Jakmile se pár políbil, vypukl hlasitý jásot a začaly padat květiny. "Co tradice se slepým hodem kytice?"
"Myslím, že vzhledem k tomu, že nikdo z nás se asi vdávat nebude, tak asi tuhle tradici přeskočíme." zasmál se oddávající. Pár byl za hlasitého jásotu odveden ke stolu, kde na ně už čekala svatební večeře. Usadili se a jídlo jim bylo podáno. První sousto snědla nevěsta, pak až ženich. "Tak, trvalo jim to pěkně dlouho, že?" zasmál se někdo, když přišel k oddávajícímu, vesele se usmívajícím za davem, který obklopoval stůl. "Jo, až jsem se bál, že k tomu nedojde."
Najednou po schodech někdo přiběhl. "Je mi líto, že ruším, ale nahoře máme dost vážnou situaci, kapitáne." Antrozovi se vytratil úsměv z tváře. "Vrať se zpátky, hned jsem tam. Loste?"
"Já zůstanu tady, když se bude něco dít, spusťte poplach, mám informovat ostatní?"
"Ne, ať si užívají, dokuď to jde." Antroz odložil skleničku s velmi dobrým nápojem a rozběhl se po schodech nahoru na palubu Archy.