Duben 2016

Kurz: Zapomnění - 4. Kapitola

22. dubna 2016 v 22:18 | Antroz T6 |  Kurz: Zapomnění
"Tak proč si nás zavolal?" Promnul si oči Jetbug. "Máme dost špatnou zprávu." Alterot vyletěl z křesla. "Doprdele špatnou zprávu! Nedělej jako že to je něco malého!" Přerušil ho ale první důstojník. "Sedni si Alterote!" Ukončil jeho námitky Lost Hero. "Tak co to je?!" Docházela trpělivost Deerovi. "Dragonlife se děje něco, co nechápeme, co způsobuje." Alterot už znovu chtěl vyletět, ale po Lost Herově pohledu si to rozmyslel. "Co se jí děje?" Se zájmem položil ruce na stůl Ritok.
"Rozpadají se jí buňky už na molekulární úrovni, a mění se jí na čirý protoderm. A nemáme nejmenší ponětí, proč se to děje a jak to zastavit." Nastalo ticho. Nikdo nepromluvil, všichni byli dost šokováni touto zprávou. "Mění na protoderm, hm?" Vstal Deer a vyběhl z konferenční místnosti. Vrátil se za několik minut s něčím v ruce. "Dragonlife není jediná, kterou to postihlo." Vytáhl plastový pytel naplněný šedou tekutinou. "Co to je?" nechápal Ritok. "To byla má pánev. Teď je to ten váš protoderm." Všichni v místnosti na sebe hodili ustarané pohledy. "To znamená.." uvažoval Lost Hero.
"Děje se to i věcem."

Pět nocí na Arše?

17. dubna 2016 v 13:41 | Antroz T6 |  novinky
Fajn, fajn. Jo, jsem fanoušek Five Nights at Freddy's. Nezabíjejte mě za to. Ale jde o to, že bych rád realizoval věc, která mě napadala už delší dobu, prakticky od doby vytvoření prvních variací FNAFu. A to vytvořit hru pro nás, o nás.


Kurz: Zapomnění - 3. Kapitola

11. dubna 2016 v 18:31 | Antroz T6 |  Kurz: Zapomnění
"Ugh.." Alterot se převaloval na posteli, zmítaly jím noční můry, a nemohl spát. Najednou uslyšel za sebou nějaké zvuky, jako kdyby se někdo klepal. Otočil se na posteli, aby viděl svojí manželku, jak se choulí pod přeřinou a drkotá zuby. "Dragonlife, co se děje?" Rychle kolem ní obtočil ruce a snažil se jí změřit teplotu. "Z-z-zima.." drkotala zuby. Alterot nechápal, co se děje, protože jemu bylo strašné vedro.
Když si ji prohlížel v obličeji, našel na tvářích malé, šedé a mokré chuchvalce. "Z-zima." Alterot musel potvrdit, že Dragonlife je celá studená. Dodal; "Musíš rychle na ošetřovnu, tohle nebude jen taková lehká zimnice."


Kurz: Zapomnění - 2. Kapitola

5. dubna 2016 v 20:39 | Antroz T6 |  Kurz: Zapomnění
"Měli jsme v poslední době smůlu. Ale přecejen se nám podařilo několik skvělých věcí! Udělali jsme nové plachty, se kterými můžeme plout třikrát rychleji! Uspořádali jsme svatbu pro náš pár!" S úsměvem se podíval na Alterota a Dragonlife. "A abychom odlehčili situaci a konečně si také trochu užili, dovolte mi, abych zahájil dnešní oslavu!" Lost Hero pozvedl číši s vínem a ozvala se hlasitá a pozitivní odpověď.